Muusikal “Nunnad hoos”

Neljapäeval, 10.detsembril 2020. aastal külastasime teater Vanemuine ning nautisime muusikali “Nunnad hoos”, peaosades Tanja Mihhailova – Saar ja Kalle Sepp.

Kuna film ise on juba väga huvitav, olime muusikali oodates veel rohkem elevil ning suurte ootustega.

Muusikali peategelane oli kuulsuse poole pürgiv elunautleja Deloris, kes nägi pealt mõrva, mille sooritas tema poiss- sõber. Delorise ohutuse tagamiseks suunati naine kloostrisse –  kõige turvalisemasse paika. Ta muutis kloostri tavalise igapäevaelu lõbusamaks. Tänu temale leidsid  nunnad ülesse “oma hääle” ja julgesid seda kasutada.

Laulja tõi õhkkonda elevust ning haaras kaasa ka publikut. Tanja sobis suurepäraselt peaossa, sest tema hääle tämber ning üldse näitlemiseoskused olid suurepärased. Iga looga läks muusikal üha enam huvitavamaks ja pani mõtlema: “Mis nüüd järgmiseks?” Muusikal lõppes õpetlikult, et kõige olulisem elus on sõprus ja üksteisest hoolimine.

Teatris käimine oli hea vaheldus meie õppetöösse, kus saime sotsialiseeruda ja nautida kultuuri. Positiivsed emotsioonid kõlasid koduteelgi ning jäime muusikaliga väga rahule. Oli meeldiv õhtupoolik.

Piret Kõvask

Projektijuht