Õpilasesindus

Õpilasesinduse põhimäärus

Õpilasesinduse liikmed

Esimees Marek Poska 
marrisinternational@gmail.com 
5566 8867

Sekretär-protokollija Triini Surri
triinisurri@gmail.com
5694 9868

Esindaja hoolekogus Ly Maidla
lymaidla77@gmail.com
5614 5012

Liikmed
12.klass
Liisi Prans – liisiprans@gmail.com / 5687 1191
Dina Tanina – dina.tanina@gmail.com / 5531 717

11.klass
Triin Jürjenson – jurjensont@gmail.com / 5678 9403
Julia Kutsar – julia.kutsar@gmail.com / 5698 5678

10.klass
Marek Bajarskas – marek.bajarskas@gmail.com / 5459 8934
Indrek Noorpuu – indrek.noorpuu@gmail.com / 5669 1134
Janeli Haak – janelihaak0@gmail.com / 5360 4792

9.klass
Mai Tammeorg – maitammeorg@gmail.com / 5843 2201
Darja Turgan – jemeljanova94@gmail.com / 5862 8103


Kontakt: opilasesindus@vkog.edu.ee

Õpilasesinduse koordinaator Tiina Lall