Õpetajad

Annika Saarmann eesti keel, kirjandus annika.saarmann@vkog.edu.ee
Marika Svaigsne vene keel marika.svaigsne@vkog.edu.ee
Viktorija Fomina inglise keel, kunst viktorija.fomina@vkog.edu.ee
Agnes Malleus saksa keel, muusikaõpetus agnes.malleus@vkog.edu.ee
Kerly Uppin matemaatika kerly.uppin@vkog.edu.ee
Piret Markson keemia, bioloogia, inimeseõpetus, geograafia, füüsika, karjääriõpetus piret.markson@vkog.edu.ee
Pilvi Pindma ajalugu, ühiskonnaõpetus pilvi.pindma@vkog.edu.ee
Klaus Armenson arvutiõpetus klaus.armenson@vkog.edu.ee