Kooli töötajad

 

Airi Mägi direktor airi.magi@vkog.edu.ee
Agnes Malleus saksa keel, muusikaõpetus agnes.malleus@vkog.edu.ee
Ingrid Kivest ajalugu, ühiskonnaõpetus ingrid.kivest@vkog.edu.ee
Jaanika Kuusik eesti keel, kirjandus, uurimistöö alused jaanika.kuusik@vkog.edu.ee
Jane Varik õppenõustaja, inimese-, ettevõtlus-ja karjääriõpetus jane.varik@vkog.edu.ee
Kairi Patlep infojuht kairi.patlep@vkog.edu.ee
Kerly Uppin matemaatika kerly.uppin@vkog.edu.ee
Klaus Armenson arvutiõpetus klaus.armenson@vkog.edu.ee
Laur Speek füüsika laur.speek@vkog.edu.ee
Marika Svaigsne vene keel marika.svaigsne@vkog.edu.ee
Pilvi Pindma eesti keel, kirjandus, uurimistöö alused pilvi.pindma@vkog.edu.ee
Piret Kõvask projektijuht piret.kovask@vkog.edu.ee
Riina Kuutma keemia, bioloogia, geograafia riina.kuutma@vkog.edu.ee
Riina Luik  sekretär-õppekordinaator,       e-õppe infokonsultant riina.luik@vkog.edu.ee
Viktorija Fomina inglise keel, kunst viktorija.fomina@vkog.edu.ee

 

loading