Kohtumine kooli vilistlase Anastasia Reiljaniga

29. märtsil kohtusime kooli vilistlase Anastasia Reiljaniga, kes rääkis kooli tulekust ja oma kooliteest. Anastasia meenutas oma klassikaaslasi, kes toetasid ning aitasid üksteist. Kellelgi ei lastud loobuda, kui tekkisid raskused ja tahtmine kool pooleli jätta. Samuti kiitis ta klassijuhatajat ning toetavat  koolipersonali. Anastasia rõhutas kohtumisel, et väga oluline on omandada gümnaasiumiharidus, mis tõstab enesehinnangut kui ka konkurentsivõimet tööturul. Peale kooli lõpetamist proovis ta astuda Tartu Ülikooli kasvatusteaduste erialale, kuhu kahjuks sisse ei saanud. Seejärel kandideeris ta Telia Valgamaa osakonda klienditeenindaja ametikohale, kuhu  osutus valituks. Anastasiale meeldib praegune töökoht väga, kuna peab pidevalt ennast arendama ja  juurde õppima.

Vaata pilte siit: