KoolistÕppetööUudisedKontaktDokumendidAndrasHoolekoguGaleriiProjekt "Valgamaal haridustee katkestanud täiskasvanute tagasitoomine tasemeõppesse"avalehele
Õpetajad
Ürituste kalender
Jaanuar 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Peatselt toimumas
Registreeritud kasutajale
Jäta kasutaja meelde:


                       Valga Kaugõppegümnaasiumi õpetajad


Annika Saarmann

eesti keel, kirjandus

annika.saarmann@vkog.edu.ee

Marika Svaigsne

vene keel

marika.svaigsne@vkog.edu.ee

Viktorija Fomina

inglise keel

viktorija.fomina@vkog.edu.ee

Agnes Malleus

saksa keel, muusikaõp.

agnes.malleus@vkog.edu.ee

Kerly Uppin

matemaatika

kerly.uppin@vkog.edu.ee

Piret Markson

keemia, bioloogia, inimeseõpetus, geograafia, füüsika

piret.markson@vkog.edu.ee

 Pilvi Pindma

ajalugu, ühiskonnaõpetus

pilvi.pindma@vkog.edu.ee


õpetajad, , õpetajad
 Valga Kaugõppegümnaasium   Uus 35, 68205  Valga
Tel: +3727641594   kool[at]vkog.edu.ee