KoolistÕppetööUudisedKontaktDokumendidAndrasHoolekoguGaleriiProjekt "Valgamaal haridustee katkestanud täiskasvanute tagasitoomine tasemeõppesse"avalehele
Õpetajad
Ürituste kalender
September 2017
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Peatselt toimumas
Registreeritud kasutajale
Jäta kasutaja meelde:


                       Valga Kaugõppegümnaasiumi õpetajad


Annika Saarmann

eesti keel, kirjandus

annika@vkog.edu.ee

Marika Svaigsne

vene keel

marika@vkog.edu.ee

Viktorija Fomina

inglise keel

viktorija@vkog.edu.ee

Agnes Malleus

saksa keel, muusikaõp.

agnes@vkog.edu.ee

Kerly Uppin

matemaatika

kerly@vkog.edu.ee

Piret Markson

keemia, bioloogia, inimeseõpetus, geograafia, füüsika

piret@vkog.edu.ee

 Pilvi Pindma

ajalugu, ühiskonnaõpetus

pilvi@vpmk.edu.ee

 Meelis Oja

arvutiõpetus

meelis@vkog.edu.ee


õpetajad, , õpetajad
 Valga Kaugõppegümnaasium   Uus 35, 68205  Valga
Tel: +3727641594   kool[at]vkog.edu.ee